13/06/2026
Helló, hedonista Karámisták és Lestyánisták! 🍷🦪
Egy gyors helyzetjelentés a Debreceni Gourmet Fesztiválról:
Annyira szeretjük ezt a közeget, hogy minden évben visszajönnénk. Idén ráadásul már a legújabb miskolci éttermünkkel, a Lestyán Gasztro & Barral együtt érkeztünk és úgy tűnik, Debrecenben is sokan értik és szeretik azt, amit csinálunk. ❤️
Már bőven benne vagyunk a második napban, és mit mondjunk... elképesztően jók vagytok! Rengeteg őszinte dicséretet kaptunk, de ami ennél is fontosabb, hogy egész nap elégedett, mosolygó arcokat látunk. Vendéglátósként kevés felemelőbb érzés van ennél. 🙏
Ma este 18:00-tól a standunknál már a francia Époisses sajtunkat is megkóstolhatjátok. 🧀🇫🇷 Ha még nem találkoztunk, gyertek oda, beszélgessünk egyet, kóstoljatok velünk!
Holnap is itt leszünk, bár ha kicsit remegő kézzel, kissé megtörten, de fülig érő mosollyal láttok minket, ne aggódjatok. 😅 Valószínűleg azért lesz, mert életünkben még nem adtunk ki ennyi kaviárt és osztrigát a kezünkből. 🦪✨
Na jó... meg talán azért is, mert egy vendéglátós koccintásra mi is kaphatók leszünk az este folyamán. 🥂😉
Köszönjük nektek, hedonista debreceni és nem debreceni vendégeink, hogy ennyire szeretitek a jó ételeket, a nagy beszélgetéseket, és persze a hozzájuk illő jó borokat is. ❤️🍷
És ami még fontos: amíg mi Debrecenben hódítunk, éttermeink változatlanul nyitva tartanak! 🙌
📍 Karám – Bodrogkeresztúr Kossuth utca 27.
📞 06 70 344 3151
📍 Lestyán Gasztro & Bar – Miskolc Arany János tér 1.
📞 +36 30 599 9924
Várunk benneteket Debrecenben, Bodrogkeresztúron és Miskolcon is! ❤️