13/06/2026
Коли на вулиці така спека, хочеться лише двох речей: прохолоди та чогось смачного 🍏🍦
Тому і був створений сорбет Білий Налив - ваш улюблений яблучний смак у новому форматі😊
Холодний, освіжаючий, солоденький....
Ідеальний порятунок у спекотний день😎
А хто ще не спробував цю імбу, мерщій куштувати 😏