30/03/2021
Слів подяки не буває багато, особливо у такііі дні, як зараз ❤️
Дякуємо усім, хто був з нами у цей вікенд! Вечірка вийшла топ, погода вийшла топ, ви — завжди топ! Ваш кожен чірс у ці дні — крок для нас, щоб скоріше повернутися у стрій. І не тільки на літнику, хоч сезон вже й фактично відкрито 😏
Крім того, ми безмежно та ту зе мун енд бек вдячні всім, хто колись був частиною нашої команди. Тільки уявіть: ВСІ зібрались у цей понеділок на вже 5 генеральне прибирання, щоб нас підтримати! Це ще раз довело, що ми велика родина, яка міцнішає навіть через роки.
Бездельник однажды — Бездельник навсегда!