08/01/2021
Шановні друзі, у зв'язку з непродовженням Договору оренди та складною економічною ситуацією, нажаль, магазин-бар Mr.Хміль відсьогодні закриває свої двері для відвідувачів ❌
Наш заклад святково 🥳відчинив свої двері 14 березня 2020 р. і одразу почався карантин😷 Хочу подякувати всім нашим гостям, Ви неймовірно позитивні, душевні і добрі 🥰 завдяки Вам, ми кожен день хотіли робити свою справу якнайкраще і не здаватись 💪 Ці 9 місяців для нас були водночас щасливими, складними і цікавими, ми постійно працювали над тим, щоб порадувати Вас найкращими напоями, смаколиками та створити затишну атмосферу💫
Вдячна всім співробітникам, гостям, близьким та друзям за підтримку, а Всесвіту за цей досвід❤🙏
Owner Mr.Хміль