30/07/2025
🇸🇰
OPEN AIR MILLENIUM NIGHT
Ahojte kamaráti! 🙌🏻
16.8. si zapisujte do kalendárika, pretože si dáme obrovskú Mileniálku priamo na parkovisku pred barom! 🔥
Za DJský pult sa po 13ich rokoch postaví obľúbený DJ LOUIS,ktorý pôsobil vtedajšom Park Klube a v Mamba Clube!
Tí ktorý tam chodievali každý víkend si pamätajú , že DJ LOUIS patril medzi najlepších DJov a vždy doniesol fresh energiu! 💣
Inak to nebude ani túto noc,pretože si pripomenieme tie najlepšie hity od roku 2010 až po súčasnosť! 🎧🎶
Takže ak si chodieval do Park Klubu a Mamby tak je povinnosť sa zúčastniť! ❤️
O jeho support sa postará náš Paul Ulmer,ktorý svoju Djskú kariéru začal v spomínanom Park Klube! 😎
❗️A POZOR❗️
Začíname už o 18:00 so skvelým Sunset setíkom,ktorý ti namixuje mladý nádejný Dj Bogdesko! 😉
Vstupné: 3€
Tešíme sa na teba! 😍
🇭🇺
Sziasztok 🙌🏻
Augusztus 16-án egy hatalmas Millenniumi bulit tartunk közvetlenül a bár előtti parkolóban! 🔥
13 év után újra a DJ pult mögé áll a közkedvelt DJ LOUIS, aki korábban a Park Klubban és a Mamba Clubban zenélt!
Akik akkoriban minden hétvégén ott voltak, jól emlékeznek rá, hogy DJ LOUIS a legjobb DJ-k közé tartozott, és mindig friss energiát hozott a közönségnek!
Ez most sem lesz másképp és felidézzük a 2010-től napjainkig terjedő legjobb slágereket! 🎧🎶
Ha jártál a Park Klubba vagy a Mambába, akkor kötelezö hogy itt legyél velünk! ❤️
A jó hangulatról Paul Ulmer is gondoskodik majd, aki szintén a Park Klubban kezdte DJ karrierjét!
❗️FIGYELEM❗️
Már 18:00-kor kezdünk egy fantasztikus Sunset szettel, amit a fiatal, tehetséges Dj Bogdesko mixel neked! 😉
Belépő: 3€
Sok szeretettel várunk mindenkit! 😍