21/01/2026
Ahojte, naši milí hostia ❤️
Prišiel náš čas. Čas, keď sa jedna kapitola uzatvára.
Tá naša sa začala v roku 2019 a vďaka vám pretrvala až dodnes ❤️
Čo nás teraz čaká?
ZATVÁRAME.
Opúšťame tento priestor a končí „náš Sup“.
Chceme predísť všetkým špekuláciám o tom, prečo zatvárame prevádzku…
Jednoducho – naplnil sa náš čas a aj my cítime, že je čas začať písať ďalšiu kapitolu nášho príbehu.
Dokedy budeme fungovať?
Prevádzka bude zatvorená od 1. februára.
Ak máte chuť, príďte sa s nami rozlúčiť, pokecať a ešte naposledy si spolu vdýchnuť tú pravú supácku atmosféru 🤍
Ďakujeme vám za roky, ktoré ste s nami strávili.
Vďaka vám sme mohli rásť, zlepšovať sa a robiť to, čo sme milovali.
A na záver vám chceme poslednýkrát povedať:
„Vidíme sa u Supa.“
Aj keď už len pár dní…
S láskou,
tím Pohostinstva u Supa ❤️