26/02/2017
To co bolo tieto posledne dni?😂😂😂😂👍👍👍...ludia straaasne mooc vam dakujem..Take chvile ake som zazila niekto nezazije za cely zivot!🙃😂😂😂..Dakujem za spolupracu pri kazdych akciach (halloween,futbalek,praskaren,velentin piratov,coolturak....),samozrejme nasim LEGENDAM ZA BAROM😘👍😂,za uzasne odkazy a otlacky prstov😉😂😂😂😂😂a vsetkym ktori sem radi chodili,ale hlavne dakujem za uuuzasnu rozlucku,za pomoc pri priprave ale hlavne VAM ze ste prisli!!!😘a samozrejme Drgymu🤗🙂Coskoro ked sa otepli bude grilovacka u mna..TREBAA TOO DOPIIIT!!😂😂😂😂lubim vas😘😍😂