01/04/2020
Egy ideje már nem találkoztunk, reméljük mindenki jól van és felelősen viselkedik a másik iránt :( Mivel sajnos a kávézónk továbbra sem tarthat nyitva, ezért úgy döntöttünk a kávénkat 250g-os kiszerelésben megtudjátok rendelni online a Facebook segítségével. Személyes átvétellel illetve postázással tudjuk megoldani :) Ha pedig nincs lehetőségetek ledarálni mi azt is megtudjuk oldani :)