19/05/2020
Pekný 🌞 deň všetkým!
Ďakujeme všetkým, čo nám za tento týždeň prišli pomôcť dopiť zásoby. Mám narazený posledný sud Corgoňa a po jeho dočapovaní oficiálne zatvárame Piváreň pri Štrkárni (dnes, max zajtra večer). Prídite si teda s nami dať posledné pivko.
PS: poldecáky máme všetky za ľudové ceny 😉
Otváracia doba 19.5. 10:00-12:30 a 17:00-20:00