19/04/2026
Kedves Vendégeink! 💛
Hétfötöl - csütörtökig még lehetöségetek van tölünk rendelni,a sörözö rész szombat (április 25.)este 22:00óráiglesz nyitva,mindenkit szeretettel várunk egy utolsó italra‼️
Hálásan köszönjük, hogy tölünk rendeltetek és minket támogattatok! Nagyon sokat jelent számunkra a bizalmatok és a kedves visszajelzéseitek.
Most egy kis időre megpihenünk, feltöltődünk, és dolgozunk azon, hogy még jobb élménnyel térhessünk vissza hozzátok. Ígérjük, hamarosan újra találkozunk – egy új és még szebb helyen!
Addig is vigyázzatok magatokra, és még egyszer köszönünk mindent! 🙏✨