03/06/2020
Drahí moji miláčikovia, po 22 rokoch nastala tá chvíľa, kedy sa budeme musieť rozlúčiť s barom Ostéria 😔 a naďalej budem s vami sedávať na pive už len keď má pozvete🍻.Ostalo toho mnoho v sklade a tak Vás poprosím, aby ste zajtra všetci prišli na poslednú rozlúčkovú párty. Nech posledný krát spolu posedíme, dáme si drink,zabavíme sa a pospomíname na staré časy a možno aj slzu vyroníme 😪 Ďakujem Vám krásne za všetky tie roky, ktoré sme spolu strávili, za vašu priazeň a hlavne za to, že ste to tu so mnou vydržali aj keď som nie vždy mala náladu 😛 Ďakujem za všetko ešte raz a zajtra sa konečne dočkáte toho môjho sľubovaného opitia 😃
Začať by sme mohli od 18.00 hodiny 🥂