29/05/2026
Ahojte priatelia 🍺
Ďakujeme Vám za všetky spoločné večery, obedy, teambuildingy, kvízy a chvíle, ktoré sme mohli zažiť v Mestskom pivovare Alžbetka. Veľmi si vážime každého jedného z Vás, kto sa u nás zastavil – pravidelne alebo len občas. ❤️
Prišiel čas na novú kapitolu.
Mestský pivovar Alžbetka sa sťahuje do The Blue Champs. Poslednýkrát budeme na Mickiewiczovej otvorení túto sobotu.
Potom nás už nájdete na novej adrese:
📍 Viktora Tegelhoffa 10349/4 – Tehelné pole
Tešiť sa môžete na naše pivá Komín 🍺, výborné jedlo 🍔, premietanie športových zápasov ⚽🏒, kvízy, šípky aj stolný futbal.
Veríme, že si nové miesto obľúbite rovnako ako Alžbetku a že sa tam budeme stretávať ešte dlhé roky.
Vidíme sa v The Blue Champs 💙