01/03/2023
Ďakujeme za pochvalu, a už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutie. Igor a Tonka
STRETNUTIE ILCO KLUBU BANSKÁ BYSTRICA
25.2.2023 sa konalo prvé tohtoročné stretnutie klubu. Po úvodných formalitách sme zhodnotili činnosť za predchádzajúci rok a predstavili si aktivity, ktoré nás čakajú v blízkej budúcnosti.
Potešila nás hojná účasť našich členov, ako aj hostí z Ilco klubov Žilina a Ilava. Ďakujeme dievčatám z Coloplastu, ktoré si našli na nás čas a poradili nám ohľadne stomických pomôcok.
Ako to už býva, po veľmi chutnom obede sa rozprúdila zábava v doprovode Ľubky Hroncovej a jej hostí. A samozrejme nekonečné rozhovory, ktoré utužujú tento kolektív a spájajú nás v dlhoročné priateľstvá. Na záver nechýbala tombola, ktorá potešila každého jedného člena.
Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli chutnými dobrotami na náš stôl, drobnosťami do tomboly a tiež Bistro Ohnivko, ktoré sa o nás vynikajúco postaralo.
Tešíme sa na ďalšie stretnutie a ak ešte nie si členom, tak neváhaj a pridaj sa k nám.