04/12/2012
Spoštovani,
prvi sneg je prinesel misel na zimske radosti, pa tudi na bližajoče se novoletne praznike. In v prazničnem času ponavadi želimo poleg svojih najbližjih obdarovati oz. praznovati tudi s sodelavci, prijatelji ali s poslovnimi partnerji.
Želimo jih razvajati in nanje narediti odličen vtis. In pri tem vam z veseljem pomagamo!
V Restavraciji Mama se lahko brezskrbno posvetite vašim poslovnim partnerjem, ter pozabite na vsakodnevne skrbi , medtem ko mi poskrbimo za vse ostalo.
Ponujamo vam slastne menuje za skupine po prijaznih cenah...že od 25€ naprej......
Poskrbimo tudi za zasebnost, saj vam nudimo prekrasen ambient naše vinoteke, kjer je na razpolago prostor za 35 oseb.
V kolikor niste še čisto prepričani, ali bi vaše novoletno srečanje zaupali Mami, vas vabimo, da se oglasite pri nas na kavici, da vam vse razkažemo in se pogovorimo v živo.
Zaupa nam že veliko ljudi, veseli bomo, če boste med njimi tudi vi!