14/05/2026
Ob 10. obletnici smo odprli arhiv.
Kar je vedno nevarno. In emocionalno.
Našli smo:
1️⃣ Prva skica logota - preden je bilo pivo, je bil Zmaj 🐉
2️⃣ 3 šefi, ki so vse skupaj začeli
3️⃣ Degustacija prvega piva, 2016. Dolge noči, v namen znanosti!
4️⃣ Prva pokušina. 🍻 Še preden smo imeli vse svoje.
5️⃣ Prva stranka. Prva runda. V Lepi Žogi.
6️⃣ V nekem trenutku smo dobili svoje tanke. Kar je prišlo z ogromno logistike. In veselja za Domna.
7️⃣ Otvoritev pivovarne z enim in edinim, Pero Lovšinom! 😎
8️⃣ Pivovarna je zaživela 🍻
9️⃣Vse pa je bilo možno samo zarad najboljše ekipe! (in vseh vas, ki ste z nami že od začetka!).
In tako nekako je minilo 10 let.
junija praznujemo v Pub LOO-BLAH-NAH Center.
Pivo bo. BBQ bo. Družba bo.
Pravo pivo v pravi družbi.