12/09/2023
Și a fost primul nostru sezon! Și a fost mult mai mult decât am sperat vreodată!
Și acesta se datorează numai vouă, celor care ați trecut pragul casei noastre și care v-ati întors pentru o înghețată, o cafea, un sandwici, un cico sau un spriț rece.
Suntem impresionați de căldura cu care ne-ati primit în Vama voastră ❤️ Și în sufletele voastre!
Mulțumim vecinilor pentru darurile speciale! Mulțumim comunității pentru susținere! Mulțumim prietenilor pentru că ne-au ajutat și au făcut din Înghețățărie un loc fain și cald, de întâlnire la ceas de seară!
Mulțumim și celor care au venit la noi și au pus cea mai cea muzică din vară. Și celor care au venit și ne-au cântat live atât de într-un fel!
Și vă mulțumim și vouă, tuturor celor care ați gustat o înghețată sau ne-ați bucurat cu prezența!
Vă mulțumim pentru că împreună am reușit să facem un loc special! Și promitem să îl creștem frumos, tot alături de voi!
Mulțumim din suflet ❤️