28/04/2026
Dragi prieteni! Avem un anunț important de făcut!
Mulțumim de susținerea și poate chiar nebunia creată de când am deschis
Am deschis acest local pentru voi, iar asta ați simțit-o .
Familia Bere Noah, se pare că e mult mai mare decât am conștientizat. Însă, mulți dintre voi cei ce ne-ați fost mereu alături pe tot acest parcurs nu ați putut ajunge la noi din cauza lipsei de locuri. Mesele fiind rezervate în majoritatea weekendurilor încă de luni-marți🫣👀🍻
Așadar, am luat o decizie și începând din această săptămână mesele nu mai pot fi rezervate la noi în local. Primul venit, primul servit.
Chiar dacă pe partea financiară vom avea de suferit, ne asumăm pentru a nu ne abate de la drumul pe care am pornit: comunitate, respect și prietenie! Banii sunt doar un mijloc prin care putem continua și crea mai departe nu și scopul.
Lucrăm la o terasă în fața localului care nu știm pe când vom reuși să o amenajăm dar și până atunci vom avea butoaiele unde se va putea sta la o bere. Considerăm că sunt locuri destule.
Sperăm că decizia noastră să fie una bună pentru comunitatea noastră. Sincer am luat această decizie pentru cămeritați toți locuri egale în Casa lui Noah!🫶❤️🍻
Mulțumim din suflet și sperăm să fiți în continuare lângă noi!😍🫶🙏🍻❤️
P.S. în cazul unui eveniment special sau o zi de naștere vă așteptăm să ne contactați pentru a găsi cea mai bună variantă în a asigura locurile și confortul!
Mulțumim din suflet!🙏🫶❤️🍻
Dragi prieteni! Avem un anunț important de făcut!
Mulțumim de susținerea și nebunia creată de când am deschis
Am deschis acest local pentru voi, iar asta ați simțit-o .
Familia Bere Noah, se pare că e mult mai mare decât am conștientizat. Din acest motiv, însă, mulți dintre voi cei ce ne-ați fost mereu alături pe tot acest parcurs nu ați putut ajunge la noi din cauza lipsei de locuri. Mesele fiind rezervate pentru majoritatea weekendurilor încă de luni-marți🫣👀🍻
Așadar, am luat o decizie și începând din această săptămână mesele nu mai pot fi rezervate la noi în local. Primul venit, primul servit.
Chiar dacă pe partea financiară vom avea de suferit, ne asumăm acest lucru pentru a nu ne abate de la drumul pe care am pornit: comunitate, respect și prietenie! Banii sunt doar un mijloc prin care putem continua și crea mai departe, nu și scopul.
Lucrăm la o terasă în fața localului care nu știm pe când vom reuși să o amenajăm dar și până atunci vom avea butoaiele unde se va putea sta la o bere. Considerăm că sunt locuri destule.
Sperăm că decizia noastră să fie una bună pentru comunitatea noastră. Sincer am luat această decizie pentru că meritați toți locuri egale în Casa lui Noah!🫶❤️🍻
Mulțumim din suflet și sperăm să fiți în continuare lângă noi!😍🫶🙏🍻❤️
P.S. în cazul unui eveniment special sau o zi de naștere vă așteptăm să ne contactați pentru a găsi cea mai bună variantă în a asigura locurile și confortul!
Mulțumim din suflet!🙏🫶❤️🍻