18/05/2026
Weekend minął szybko… ale klimat został 😎🍻
Trochę śmiechu przy stolikach, trochę cytrynówki, trochę spontanicznych „idziemy tylko na jednego” 👀🍋
Dzięki wszystkim, którzy wpadli i zrobili kolejny gruby weekend na Deptaku ❤️
U nas klasycznie:
🍹 dobre drinki
🍋 zmrożona cytrynówka
👯 ekipy przy stolikach
🌙 i wieczory, które kończą się później niż planowałeś
A pogoda robi się coraz lepsza, więc ogródek dopiero się rozkręca ☀️🌴
Wpadajcie w tym tygodniu złapać trochę klimatu nice 😎