28/01/2023
Dzień dobry wszystkim.
Chciałabym podziękować wszystkim klientom za 16 lat współpracy w tych bardzo dobrych czasach i mniej przyjznych , byliście zawsze :) czy na miejscu czy na wynos i dowóz w pandemi 😷 dziękuję pięknie i kłaniam się nisko to był wspaniały czas ale czas na zmiany biznesowe i prywatne . Z wielkim smutkiem żegnam się z Wami moi wspaniali ...🥲
Dziękuję wszystkim ,byłym i teraźniejszym pracownikom , wszystkim którzy dzielili z nami pasję i smakowanie Kuchni Polskiej mam nadzieje że miło będziecie wspominać moją kuchnię, pyszne rosołki i inne dania :)
Serdecznie dziękuję i wszystkiego dobrego . Pozdrawiam Iwona Długosz Kuchnia Polska