30/10/2025
Kończy się październik, a my mamy dla Was wiadomość — to już ostatnie dwa dni tego sezonu! 💛🥰🍁🍂🍕
Zanim zamkniemy drzwi na zimową przerwę, wpadnijcie do nas po jeszcze jedną pizzę, deser i chwilę chilloutu przy cieple nagrzewnicy 🔥
Jesteśmy otwarci dziś i jutro — widzimy się? 😉
Pozdrowienia od całej ekipy Manufaktury Smaku!