13/03/2020
Drodzy goście,
z troską o Wasze zdrowie, naszych pracowników oraz licząc się z odgórną rekomendacją postanowiliśmy zamknąć restaurację. Jest to trudny czas, ale musimy stawić mu czoła i miejmy nadzieję, że jeśli wszyscy poważnie podejdziemy do sprawy to szybko będziemy mogli wrócić i witać Was w naszych progach.
Zostańcie w domu, jeśli możecie i do zobaczenia jak najszybciej. Bądźcie zdrowi!
Zamykamy dzisiaj o godzinie 19:00 do odwołania.