13/03/2021
Śpiewający przyjaciele, pandemia się skończy. Zadbajmy abyśmy mieli gdzie wrócić i wspólnie zaśpiewać: Tu jest mój kawałek podłogi z Mr Zoob. Dołóżcie swoją klepkę do tej podłogi.
SOS, Na ratunek Dwójkom Jesteśmy klubem, który od prawie 19 lat jest z Wami na Ursynowie. Razem spędziliśmy naprawdę̨ wiele niezapomnianych chwil, opijaliśmy wspólnie minione i nadchodzące lata, kibicowaliśmy naszym reprezentantom, śpiewaliśmy największe przeboje na karaoke i tańczyl...