29/04/2026
Regret is heavier than the fear of speaking. 🗣️🇬🇧
Często powstrzymuje nas lęk przed oceną, błędami, albo po prostu "nie mamy czasu". Czasami warto się zastanowić czy warto by chwilowa trema, sprawiła że kolejny rok minie, a Twoje marzenia o płynnym angielskim wciąż są w tym samym miejscu? 🤔
Ryzykujesz... i zyskujesz:
🗺️ pewność siebie w podróżach
💼 lepsze oferty pracy
🎥 dostęp do świata bez napisów
A najfajniejsze w tym wszystkim jest to, że ze mną to "ryzyko" jest bezpieczne! Popełnianie błędów jest częścią procesu, a ja jestem tu po to, żeby Cię przez nie przeprowadzić. 🤗
Zamiast martwić się "co jeśli się nie uda?", pomyśl: "co jeśli to zmieni moje życie?".
Zrób ten pierwszy krok. Odważ się mówić.
💌Napisz w komentarzu "START", jeśli jesteś gotowy/a zacząć swoją przygodę z angielskim!
, ,