27/10/2023
Dzień dobry moi kochani❤️ więc tak uroczyście ogłaszam iż cała wiedza a przede wszystkim jakość naszego kultowego szaszłyka została przekazana nic a nic się nie zmieniło oprócz nazwy 🙂 opiekuje się nim teraz fantastyczna Maja ale to nie koniec dobrych nowin chciałam wam też powiedzieć iż kebab który się pojawił w niczym nie ustępuje szaszłykowi i jest rewelacyjny mówię to z pełną odpowiedzialnością , więc macie teraz dwa kultowe produkty do wyboru kebab z piersi kurczaka i wołowy robiony na miejscu własnoręcznie pieczone tortille, bułki i pizza😍 ,zupa z soczewicy🍲 kasza bulgur,Adana wołowa i drobiowa i te sosy 😍bezcenne.Mogę teraz w spokoju udać się na zasłużony wypoczynek 🙂bo wiem że zostawiam was w najlepszych rękach. Do widzenia kochani i jeszcze raz wam dziękuję za te lata i waszą obecność pozdrawiam i szczerze polecam Dorota ❤️