30/04/2020
Grajdołek... Kawał historii, pięć lat środowo-piątkowego, klubowego szaleństwa. Obiekt wystartował w 2001 roku i przez pięć lat nazbierało się mnóstwo ludzi którzy bawili się z nami, pozostał ogrom wspaniałych wspomnień. Dlaczego? Bo nasz Grajdołek to było miejsce gdzie mogłeś być w 100% sobą, nikt cię nie pilnował, nie mówił co robić a czego nie. Mogłeś WSZYSTKO.
Dziś po otrzymaniu tego materiału stwierdziłem że muszę go obrobić na 1 maja, ponieważ zwykle w tych dniach otwieraliśmy Grajdołek, a dziś gdyby działał - byłby pełnoletni, miał by osiemnaście lat...
Oglądając Wasze twarze powróciły emocje, ten za*****ty czas, to wszystko dobre które razem przeżywaliśmy... Popatrzcie na swoje buzie i w trudnym koronoczasie ten widok niech w wasze serca wleje pozytywne emocje, przypomni wspaniały czas.
Napiszcie tu lub na FB swoje odczucia, poczujmy się znów wspaniale.
Wasz dj Arq :)
Grajdołek... Kawał historii, pięć lat środowo-piątkowego, klubowego szaleństwa. Obiekt wystartował w 2001 roku i przez pięć lat nazbierało się mnóstwo ludzi ...