04/04/2022
➡️To już ostatni post 😢
Z dniem dzisiejszym podjęliśmy decyzję o likwidacji SzpilPlacu.
Decyzja trudna, jednak w ostatnim czasie los nas nie oszczędzał. Niestety ostatnie 2 lata były jakie były. "Pandemia covid-19", lockdowny, zmiana miejscówki, rosnące ceny dosłownie wszystkiego, różne pomysły na produkt końcowy Nasze i Łukasza(właściciela nowej miejscówki) sprawiły, iż iskra w nas wygasła. Szkoda, bo gdy w 2019 poraz pierwszy otwarliśmy dla Was drzwi widzieliśmy, czuliśmy, że to jest to. Coś czego nie ma w regionie, coś czego Wam naszym klientom brakowało. Niestety to nie był nasz czas, nikt nie przypuszczał w tamtym czasie, że sprawy się tak potoczą i nadszedł czas aby zamknąć rozdział i iść dalej nie oglądając się za siebie.
Z dniem 4 kwietnia 2022 SzpilPlac staje się tylko wspomnieniem.
Pozdrowionka dla wszystkich, którzy nam kibicowali. Trzymajcie się 🤜🤛
Cześć 😉