30/03/2020
‼️Kochani Klienci ‼️
Z przykrością informujemy, iż jesteśmy zmuszeni zamknąć Bistro do odwołania.
Kochamy dla was gotować, ale w obecnej, kryzysowej sytuacji nie możemy sobie pozwolić na tą przyjemność. Rozumiemy wszelkie obawy dotyczące posiłków spoza domu, lecz jednocześnie zapewniamy iż w naszym Bistro przestrzegane są wszelkie zalecenia sanepidowskie ⚕️
Jeżeli chcecie się szybciej z nami zobaczyć - dzwońcie i komentujcie. Jeśli okaże się że tęsknicie za naszymi obiadami tak jak my za dostarczaniem ich do waszych domów, postaramy się przywrócić dowozy chociaż na kilka godzin dziennie 😊
Pozdrawiamy i życzymy zdrówka 😘