KLUB Senior + " Bratek "

KLUB Senior + " Bratek " Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz.9.00- 17.00 ,.sobota i niedziela Klub nieczynny.

15/06/2026

👩‍🦳👨‍🦳 Dziś obchodzimy Światowy Dzień Praw Osób Starszych. Wspierajmy seniorów, pamiętając o ich prawach i potrzebach każdego dnia 🤝🧡

14/06/2026
80 urodziny naszej kochanej Pani Heni 🎂🌷W naszym Klubie Seniora odbyło się wyjątkowe, pełne ciepła i wzruszeń spotkanie ...
12/06/2026

80 urodziny naszej kochanej Pani Heni 🎂🌷

W naszym Klubie Seniora odbyło się wyjątkowe, pełne ciepła i wzruszeń spotkanie z okazji 80. urodzin naszej kochanej Pani Heni.

Pani Henia jest z nami od pierwszych dni istnienia Klubu Seniora. Zawsze życzliwa, uśmiechnięta, serdeczna, chętna do pomocy i zaangażowana w życie naszej społeczności. Przez te wszystkie lata wnosiła do naszego klubu wiele dobra, radości i pozytywnej energii.

Choć zdrowie nie zawsze pozwala Pani Heni być obecnie z nami tak często, jak dawniej, to my każdego dnia jesteśmy z nią myślami i sercem. Pamiętamy o niej, ciepło wspominamy wspólne chwile i z ogromną radością mogliśmy świętować ten piękny jubileusz razem.

Był tort, kwiaty, wspólna kawa, rozmowy, uśmiechy i wiele serdecznych życzeń. To był wyjątkowy dzień, pełen wdzięczności za obecność Pani Heni w naszej klubowej rodzinie.

Droga Pani Heniu, życzymy Pani przede wszystkim dużo zdrowia, siły, pogody ducha, spokoju, radości oraz samych życzliwych ludzi wokół. Niech każdy kolejny dzień przynosi Pani uśmiech, ciepło i poczucie, że jest Pani dla nas bardzo ważna.

Sto lat, kochana Pani Heniu! 💐🎉

12/06/2026

80 urodziny naszej kochanej Pani Heni – osoby niezwykle serdecznej, zawsze uśmiechniętej, życzliwej i gotowej nieść pomoc innym.🥳🥳🥳

🌿 Hortiterapia w naszym „Bratku” pełną parą! 🌿Wspólnymi siłami upiększaliśmy ogród Klubu Seniora. Było sadzenie nowych r...
10/06/2026

🌿 Hortiterapia w naszym „Bratku” pełną parą! 🌿

Wspólnymi siłami upiększaliśmy ogród Klubu Seniora. Było sadzenie nowych roślin, porządki, podlewanie, grabienie i dużo dobrej energii. 🌸🌱

Jak zawsze nasi Seniorzy i nie tylko Seniorzy😉 pokazali, że razem możemy więcej — każdy dołożył swoją cegiełkę, a efekt już cieszy oczy. Nasz klubowy ogród z dnia na dzień robi się coraz piękniejszy i będzie idealnym miejscem do odpoczynku, rozmów i wspólnego spędzania czasu. 💚

Po dobrze wykonanej pracy nie zabrakło też chwili na kawę, słodkości i lody, bo u nas praca zawsze idzie w parze z uśmiechem. 🍦☕😊

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, pomoc i serce włożone w nasz ogród.
W naszym „Bratku” jak w domu — razem zawsze fajnie! 🌼🌿

03/06/2026

🎉 Urodzinowo od samego rana w Klubie Seniora! 🎉
Dziś w naszym „Bratku” świętujemy 18 😉 urodziny naszego kochanego Pana Miecia! 🥳
Panie Mieciu, życzymy Panu przede wszystkim dużo zdrówka, pogody ducha, spełnienia marzeń, wielu powodów do uśmiechu i samych pięknych chwil w gronie życzliwych ludzi. 💐
Niech każdy dzień przynosi radość, dobrą energię i tyle uśmiechu, ile dziś było w naszym Klubie. ❤️

Sto lat, Panie Mieciu! 🎂🎶
Bo w naszym „Bratku” jak w domu — razem zawsze fajnie! 😊

🌿 Wróciliśmy po wycieczkowej przerwie i nasz Klub Senior+ „Bratek” znowu tętni życiem! 🌿Po krótkim odpoczynku z radością...
03/06/2026

🌿 Wróciliśmy po wycieczkowej przerwie i nasz Klub Senior+ „Bratek” znowu tętni życiem! 🌿

Po krótkim odpoczynku z radością wróciliśmy do naszych codziennych spotkań, rozmów, ćwiczeń i wspólnego działania. U nas jak zawsze dużo się dzieje — jest gimnastyka, trening pamięci, zajęcia muzyczne, wspólne śpiewanie, a także chwile przy kawie, które integrują, dają radość i wywołują uśmiech na twarzach naszych Seniorów. ☕🎶😊

Bo „Bratek” to nie tylko zajęcia — to miejsce spotkań, dobrej energii i serdecznej atmosfery. Tutaj każdy może poczuć się potrzebny, ważny i mile widziany. ❤️

Serdecznie zapraszamy uczestników Klubu Seniora na zajęcia, bo u nas — jak zwykle — będzie się działo! 😉
Razem zawsze fajnie! 🌸

Z przyczyn losowych zwolniły się nam 2 miejsca na wycieczkę‼️
02/06/2026

Z przyczyn losowych zwolniły się nam 2 miejsca na wycieczkę‼️

Warszawa da się lubić 😉
Bardzo miło mi zaprosić uczestników Klubu Seniora na 4 dniową wycieczkę do Warszawy w terminie od 22 do 25 czerwca 2026r. Koszt 900zł.
W ramach kosztów wycieczki zapewniamy Państwu :
● transport +ubezpieczenie
●3 noclegi wraz wyżywieniem ( śniadanie +obiadokolacja)
●bilety wstępów
●opiekę przewodnika
W programie wycieczki:
- spacer po Starym Mieście
- taras widokowy - Varso
- zwiedzanie Sejmu z przewodnikiem
- Zamek Królewski
- spacer - Łazienki Królewskie
- Pałac w Wilanowie
- spacer Powązki Wojskowe
- Muzeum Powstania Warszawskiego
- Mauzoleum Walki i Męczeństwa w Warszawie
-Muzeum Więzienia Pawiak
Wycieczka będzie dostosowana do stanu zdrowia i potrzeb seniorów ,także ramowy czas zwiedzania będziemy dostosowywać do pogody oraz stanu zdrowia naszych seniorów. Liczba miejsc ograniczona-zapisy w Klubie Seniora.

Adres

Ulica Zamkowa 37
Ostrzeszów
63-500

Telefon

+48603066209

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy KLUB Senior + " Bratek " umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do KLUB Senior + " Bratek ":

Udostępnij