14/07/2019
➡️ ❗️Za niespełna tydzień startuje tegoroczny 19. Festiwal Reggae na Piaskach i 13. Konkurs Młodych Talentów im. R. Sarbaka. To imprezy, do których przygotowujemy się przez wiele miesięcy. Odbieramy przy tym mnóstwo dowodów sympatii dla naszej pracy, za które bardzo dziękujemy.
Rzadko Was o coś prosimy, ale teraz jest moment: jeśli uważacie, że nasza praca ma sens, że budzi w ludziach dobre emocje, POLUBCIE 🗣 UDOSTĘPNIJCIE u siebie nasz festiwalowy plakat, wyślijcie znajomym i może dodajcie dobre słowo.
➡️ Niech ta wiadomość popłynie w wirtualny świat, żebyśmy mogli spotkać się w realu, 19 i 20 lipca, na Piaskach w Ostrowie Wielkopolskim, by razem dzielić pasję i miłość do muzyki i kultury reggae !♥️🇧🇴🇵🇱