02/04/2019
Kochani, chcemy Wam podziękować za wspólne dwa lata razem i zapowiedzieć że jesteśmy z Wami do 14 kwietnia, by dalej podbijać niezbadane i zbadane rejony tajników kulinarnych. W związku z tym, mamy do Was pytanie, może ktoś z Was chciał by przejąć naszą działalność w Ostrowie ? 🤗🍱🥢🥡🍤🍣 Prosimy o udostępnienie 😉