Karczma "za ostatni grosz"

Karczma "za ostatni grosz" Karczma

03/09/2013

"To już jest koniec...nie ma już nic...
31 sierpnia w: Karczma
Po niespełna ćwierć wieku działalności zamykamy podwoje karczmy "za ostatni grosz". Podjęcie takiej decyzji nie było rzeczą łatwą.
Miło wspominamy te 24 lata spędzone razem z Wami. Poznaliśmy wielu ciekawych i wartościowych ludzi, wiele niecodziennych osobowości. Wspólnie spędzane wieczory inspirowały do organizowania imprez takich jak bale sylwestrowe czy karnawałowe, karaoke, spływy, wypady rowerowe czy też spacery po tatrzańskich szlakach. Może nie zawsze sprostaliśmy Waszym wymaganiom, ale staraliśmy się traktować wszystkich z szacunkiem. Za nasze niedociągnięcia przepraszamy i liczymy, że karczma "za ostatni grosz" zapisze się w pamięci naszych klientów jako miejsce gdzie można było miło spędzić czas. Życzymy Wam wszystkiego dobrego. Mamy nadzieję, że znajdzie się następne-równie piękne miejsce gdzie chętnie wypijemy piwo.

Mirka i Wojtek

23/02/2013

"Bocian" i kolesie z gitarami przyszli.... ciekawe jak długo pośpiewamy?

14/12/2012
28/09/2012

W niedzielę jakby nie padało to motorkami na Kaszuby jedziemy. Wyjazd z karczmy o godz. 9.oo w planie wędzone pstrągi w Mylofie -zapraszam chętnych motocyklistów.

Adres

-
Osiek

Telefon

566786517

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Karczma "za ostatni grosz" umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria