03/09/2013
"To już jest koniec...nie ma już nic...
31 sierpnia w: Karczma
Po niespełna ćwierć wieku działalności zamykamy podwoje karczmy "za ostatni grosz". Podjęcie takiej decyzji nie było rzeczą łatwą.
Miło wspominamy te 24 lata spędzone razem z Wami. Poznaliśmy wielu ciekawych i wartościowych ludzi, wiele niecodziennych osobowości. Wspólnie spędzane wieczory inspirowały do organizowania imprez takich jak bale sylwestrowe czy karnawałowe, karaoke, spływy, wypady rowerowe czy też spacery po tatrzańskich szlakach. Może nie zawsze sprostaliśmy Waszym wymaganiom, ale staraliśmy się traktować wszystkich z szacunkiem. Za nasze niedociągnięcia przepraszamy i liczymy, że karczma "za ostatni grosz" zapisze się w pamięci naszych klientów jako miejsce gdzie można było miło spędzić czas. Życzymy Wam wszystkiego dobrego. Mamy nadzieję, że znajdzie się następne-równie piękne miejsce gdzie chętnie wypijemy piwo.
Mirka i Wojtek