25/08/2022
TO JUŻ JEST KONIEC …
Kochani
Dzisiaj wydaliśmy ostatniego dorsza, ostatnią ukrainę i klepaliśmy ostatniego schabowego …
Gdy 20 lat temu, po raz pierwszy otworzyliśmy słynną furtkę i zaprosiliśmy Was w nasze progi, aby pokazać nasze smaki nie sądziliśmy, że taka niesamowita przygoda nam się przytrafi. Pokochaliście nas od początku i z roku na rok, odwiedzaliście nas, przyprowadzając swoich bliskich, przyjaciół czy polecając nas w swoich miejscowościach po powrotach z nad morza do domu. Pierwsze nasze kroki nie były łatwe, wszystkiego uczyliśmy się przy Was i dla Was – bo meeega nas motywowaliście.
15 lat temu dołączyła do nas moja kochania siostra Krysia, która przyjechała na jeden sezon i wczasowanie, ale tak zakochała się w przyjmowaniu zamówień od Was, że co rok pokonywała 650km by w sezonie, być nie tyle z nami co z Wami, by Was witać i rozmawiać. No i oczywiście wykrzykiwać swoje „ UKRAINA RAZ !” oraz „ JAK CIĘ WOŁAĆ ??”
Dzisiaj tej pięknej przygody napisaliśmy zakończenie. Smażalnia u Czecha nie tylko zamyka się w tym sezonie, ale kończy swoje istnienie.
🐟🐟🐟🐟🐟🐟🐟🐟
Dziękujemy ❤ każdemu z osobna i razem za wspieranie nas, odwiedzanie, za tyle ciepła i miłości, oraz początki prawdziwych przyjaźni, które stworzyliśmy.
Dziękujemy ❤ Wszystkim naszym pracownikom, którzy przez 20 lat mieli w sobie tyle gastro-pasji, aby przygotowywać dla Was najlepsze potrawy, w największe letnie upały. I tak wspaniale współpracowali z nami.
Dziękujemy ❤ naszym kontrahentom, dostawcom i firmom współpracującym, za okazaną pomoc, świetne i fachowe działanie, oraz realizowanie dostaw na czas.
Dziękujemy ❤ Maciej Gałan i jego Kuchenne Rewolucje - naszymi oczami za wprowadzenie Smażalni u Czecha w socjal media – świat dla nas mniej zrozumiały, niż filetowanie ryb 🐟🐟, ale meega ważny w dzisiejszym świecie 🌍🌎
Dziękujemy ❤, za wsparcie w trudnych czasach, choćby tych pandemicznych. Zawsze byliście z nami i często jak sami mówiliście przyjeżdżaliście dla nas – każdego z Was pozostawiamy w swoim sercu na zawsze.
„Czy może być coś piękniejszego, od uczucia, że zaznałeś to co najpiękniejsze ?” My dzięki Wam zaznaliśmy 20 pięknych lat
Dziękujemy Czesław i Jola Malinowscy.
P.S
Krysia oczywiście przesyła Wam Wszystkim serducha i buziaki 🌺🌺🌺 bo zmieniliście też jej życie i corocznie czekała z niecierpliwością na spotkania z Wami 🌺🌺🌺
Żegnajcie Kochani 🐟