Lokal organizuje wszelkiego typu imprezy zamknięte od 18-stek (osiemnastek), po wesela, imieniny ,urodziny, panieńskie, kawalerskie itd...Do lokalu można przynieść wszystko swoje jak do domu ;alkohol, jedzenie, napoje. Do dyspozycji macie Państwo 2 mikrofony do KARAOKE , komputer z internetem i WIFI .Nagłośnienie, oświetlenie, karnawałowy wystrój, i stroje karnawałowe,jest również scena do tańca n
a rurze i ścianka do dekoracji w/g własnego uznania.Zawsze jesteśmy na miejscu i służymy w razie potrzeby pomocą.Na 18stki najczęściej młodzież zamawia pizzę z ulubionych swoich pizzerii lub kurczaczki z KFC. Niektórzy przygotowują sami wszystko w domu i przywożą gotowe przekąski na tacach jednorazowych-złotych. Sami włączacie Państwo ulubioną muzykę,a tekst do Karaoke wyświetla się na dużym telewizorze. Tu każdy jest własnym didżejem,a każdy i każda może poczuć się jak gwiazda. Lokal bezpieczny okratowany. Monitoring wokół całego lokalu.Ochrona na miejscu i Solid na dojazd ,w razie potrzeby. Lokal na czas imprezy jest zamknięty ,dla gości przez Państwa nie zaproszonych,a o wyjście do domu,należy poprosić obsługę,wówczas otwieramy kratę. Gdybyście Państwo mieli coś do podgrzania ,to my to zrobimy i wystawimy na bar. Duża lodówko-zamrażarka z lodem do drinków i miejscem na tort ,alkohole i napoje, dla Waszej wygody stoi na sali,przy barze z której sami korzystacie. Kuchenka mikrofalowa,płyta indukcyjna z garnkiem na np,barszczyk,opiekacz na krokiety,czajnik,patelnia-posiadamy. 50 calowy telewizor do wyświetlania zdjęć i filmików, również mamy. Salę wynajmujemy od godz.19.00 do 2.00 z możliwością przedłużenia za dodatkową opłatą. Po imprezie nie musicie Państwo sprzątać. Sprzątanie sali pozostawiamy ekipie sprzątającej. Jeśli coś zostanie z jedzenia i picia,to zabieracie ze sobą. Całkowity koszt imprezy to 1400 zł Zaliczka 700 zł i podpisana umowa gwarantuje rezerwację terminu. Dopłata reszty dopiero w dniu imprezy. Prosimy tylko o cierpliwość, ze względu na setki smsów,głównie z polecenia, co nas bardzo cieszy. Odpisujemy wyłącznie na smsy w/g kolejności zgłoszeń chęci rezerwacji, zwykle po godz.20.00. Czasem może to potrwać 2-3 dni. Wiadomo,że zainteresowani,chcą najpierw zobaczyć lokal,porozmawiać osobiście ze mną , by i tak ostatecznie zarezerwować dogodny dla siebie i gości termin. Dlatego jeśli ktoś nie otrzymał odpowiedzi na czas,to bardzo prosimy,bez urazy i się tylko przypomnieć,ponownym smskiem. Oprócz lokalu normalnie też pracujemy i nie zawsze możemy odebrać telefon,czy odpisać na czas. Informacja dla osób które już u nas gościły i ponownie są chętne,to warto to napisać w smsie.ech nie będę musiała się wówczas produkować,co i jak to wygląda. Lokal prowadzimy od 1998 r i już były tu wszystkie imprezy, nawet małe wesela ,no może oprócz styp,ze względu na wystrój rozrywkowy. Polecamy też zobaczyć zdjęcia z imprez przesłanych przez naszych organizatorów,teledysk nagrany w lokalu przez Nikę Disco,a także filmik z przykładowej imprezy,który najbardziej pokazuje klimat. Przygotowania do imprezy Zuzia Oroń pokazała na YouTube,a na naszej stronie jest 3 minowy filmik.Gorąco polecamy i pozdrawiamy Klub Karaoke Disco sms .601923706.