06/04/2022
Dziękujemy 😍🥰😍 na dzień 6.04. udało się uzbierać 996,71zł, to nie jest całość kwoty, której szkoła potrzebowała ale wstrzymujemy akcję zbiórki, mamy sygnały z SP20, iż szkoła na własną rękę też szukała i też się udało.😃 Więc wspólnymi siłami mamy sukces :))))) dziękujemy za wpłaty
Seweryn 150, Rafał 150, Julia 50, Kasia 146,71, Marek 150, Ania 150, Iryna 50, Andrii 150,
Rozliczenie obiadów ze zbiórki oczywiście tutaj opublikujemy. Jeśli zostaną jakieś pieniążki wyślemy informację Państwu oraz Szkole ( będą do wykorzystania np w maju)
Dziękujemy za wasze wsparcie. Wiemy że potrzeb jest wiele.
Wszystkie rachunki są nabite na kasę i paragony można odebrać w Biznes Bistro lub możemy przesłać na maila. Jeśli ktoś potrzebuje proszę o kontakt.
JESZCZE RAZ W IMIENIU DZIECI Z UKRAINY W SP 20 DZIEKUJEMY ZA WSPARCIE!!!!!
SZKOŁA SP 20 W LEGNICY POTRZEBUJE WSPARCIA!!! Szkoła na dzień dzisiejszy (1.04.2022.) przyjęła 46 dzieci. Codziennie można spodziewać się kolejnych przyjęć. Szkoła jak do tej pory opłacała wszystkie obiady (przy wsparciu rodziców i rady) W mailu od Pana Dyrektora jest informacja, iż w kwietniu 9 osób pozostanie jednak bez obiadów, a pewnie dojdą kolejne. CZY ZNAJDĄ SIĘ CHĘTNI BY POMÓC???
KWIECIEŃ=146,71zł/os ale wpłata może być dowolna nawet 5 zł
(JEDEN OBIAD TO 8,63 ZŁ)
Jesteśmy firmą cateringową dowożącą (w ramach umowy) obiady do szkoły SP 20. NA DZIEŃ DZISIEJSZY ZOBOWIĄŻALIŚMY SIĘ POMÓC I DOWOZIMY OBIADKI OD NAS. Zaangażowani jesteśmy już również w inne akcje. Nie dźwigniemy całości, po covidzie i wzroście cen branża gastronomiczna jest wykończona, prosimy o wsparcie dla dzieci z Ukrainy w Szkole SP 20.
Można przelać dowolną kwotę, jeśli ktoś potrzebuje fakturę proszę o kontakt [email protected] tel 728333766 lub 608500943
Wpłat można dokonywać na
nr konta 28 1050 1748 1000 0097 1881 1947
H&J promotions Hubert Mieliński
W TYTULE OBIADY DLA SZKOŁY SP 20
Dla przelewów z zagranicy
IBAN:
PL 28 1050 1748 1000 0097 1881 1947
Kod BIC SWIFT:
INGBPLPW
Informacyjnie
Cena obiadu 8,63
Kwiecień 146,71
Wierzę w nas rodziców z SP 20 oraz wszystkich ludzi Z POZA SZKOŁY o dobrym serduszku. Pieniążki ze zbiórki zabezpieczą kwiecień i ewentualnie maj jeśli nie zostaną w całości wykorzystane w kwietniu. O wszelkich postępach i działaniach zawsze informujemy.
LICZY SIĘ KAŻDA WPŁATA 😀Z GÓRY W IMIENIU DZIECI DZIĘKUJEMY
JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE PODOBNEJ AKCJI W SZKOLE W MIŁKOWICACH. TAM NADAL DZIECI KORZYSTAJĄ Z OBIADKÓW ZE ZBIÓRKI.