30/11/2016
Podczas mroźnych dni, warto usiąść w przytulnym miejscu, jakim jest nasza restauracja :) Możecie zjeść pyszny domowy obiad, a także napić się gorącej kawy lub herbaty :) Zapraszamy! :)
Zapraszamy i życzymy smacznego!!
Kraków
31-152
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Obiady Kraków-"bar Żłób" umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.