31/12/2017
Drogie Kolorowe Misie 😉!
Życzymy Wam wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku!
A tych którzy zaspali z sylwestrową imprezą, nie wiedzą co z sobą zrobić dzisiejszego wieczoru, zapraszamy do Kolorowy Miś Klubokawiarnia 😀
Wjazd: 60zł - w tym:
* welcome drink
* sałatki, patery wędlin, serów, pieczywo, przegryzki
* bufet z przekąskami
* lampka szampana o północy
* nasze towarzystwo 😜
lub
Wjazd: 150 zł w tym:
* wszystko co za 60zł
+
open bar na:
napoje bezalkoholowe, lane tyskie klasyczne, wszystkie smaki soplicy, czysta de luxe, ballantines, jim beam white
zapraszamy 😁