"Pod Dyszlem" cisza i spokój bliżej niż myślisz...

"Pod Dyszlem" cisza i spokój bliżej niż myślisz... Przyjazny lokal z dala od miejskiego zgiełku. Nasi klienci cenią sobie nasz piękny ogród oraz pyszne pierogi opiekane. Serdecznie zapraszamy "Pod Dyszel"

My polecamy wiele innych potraw oraz napojów chłodzących. Przyjaznej atmosfery przy spotkaniach w ciągu dnia dodaje aromat pysznej kawy "Lavazza", a zimą uroku dodaje prawdziwy kominek.

Ostatni weekend Pod Dyszlem czas zaczac! Rozweselacze w promocyjnych cenach juz czekaja :-) Czekamy na Was!
24/10/2014

Ostatni weekend Pod Dyszlem czas zaczac! Rozweselacze w promocyjnych cenach juz czekaja :-) Czekamy na Was!

Sezon grzewczy rozpoczęty! kto chętny na jesienny wieczór przy kominku?
06/11/2013

Sezon grzewczy rozpoczęty! kto chętny na jesienny wieczór przy kominku?

W piatkowy wieczór zapraszamy na mecz Polska-Czarnogóra. Start 20.45 - rozgrzewkę czas zacząć! Do zobaczenia Pod Dyszlem...
06/09/2013

W piatkowy wieczór zapraszamy na mecz Polska-Czarnogóra. Start 20.45 - rozgrzewkę czas zacząć! Do zobaczenia Pod Dyszlem...

Pan Ciechan zajechał:) Ilość ograniczona, kto pierwszy ten lepszy!
20/07/2013

Pan Ciechan zajechał:) Ilość ograniczona, kto pierwszy ten lepszy!

23. gala KSW właśnie się zaczyna. Na żywo "Pod Dyszlem". Oczywiście za free.
08/06/2013

23. gala KSW właśnie się zaczyna. Na żywo "Pod Dyszlem". Oczywiście za free.

Ooo zegar słoneczny "się naprawił" :) ależ piękny początek weekendu!
07/06/2013

Ooo zegar słoneczny "się naprawił" :) ależ piękny początek weekendu!

Właśnie wstawiliśmy "zestaw pierwszej pomocy" dla wszystkich odwiedzających nas na rowerach. Duże piwko dla tego kto pie...
16/05/2013

Właśnie wstawiliśmy "zestaw pierwszej pomocy" dla wszystkich odwiedzających nas na rowerach. Duże piwko dla tego kto pierwszy wymieni wszystkie jego 5 elementów:)

Hmm która to godzina? Która by nie była, czas zasiąść w ogródku i odetchnąć świerzym powietrzem:)
17/04/2013

Hmm która to godzina? Która by nie była, czas zasiąść w ogródku i odetchnąć świerzym powietrzem:)

Hmm co tu zrobić z tak piękną słoneczną sobotą?
13/04/2013

Hmm co tu zrobić z tak piękną słoneczną sobotą?

Dziś Światowy Dzień Czekolady! "Pod Dyszlem" czeka na Was filiżanka gorrrącej pysznej czekolady. Bez obaw, ponoć w ten d...
12/04/2013

Dziś Światowy Dzień Czekolady! "Pod Dyszlem" czeka na Was filiżanka gorrrącej pysznej czekolady. Bez obaw, ponoć w ten dzień nie tuczy :)

Wiosna? tym razem zaryzykowaliśmy i rozłożyliśmy już dla Was ogródek:)
08/04/2013

Wiosna? tym razem zaryzykowaliśmy i rozłożyliśmy już dla Was ogródek:)

Adres

Ulica Przegorzalska 11
Kraków
30-252

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy "Pod Dyszlem" cisza i spokój bliżej niż myślisz... umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria