28/08/2020
Dzień dobry Moi mili goście ,dziękuję Wam że raczyliście się obiadami w Naszej stołówce "Obiady Domowe u Babci Bożeny " jednocześnie informujemy że sezon dobiega powoli końca wraz z Naszą stołówką . Dziękujemy że byliście z nami przez te 10 lat. Ten sezon był Naszym ostatnim nie będzie Nas w przyszłym roku . Zapraszamy Was do poniedziałku 31.08 .2020w godzinach 12:30 -17:00 na Ostatniego Schabowego XXL 😊👍🥩 ul: Wylotowa 42 , 78-100 Kołobrzeg