Kawiarnia "Hocker" Katowice- wspominamy

Kawiarnia "Hocker"    Katowice-   wspominamy Hocker ZAPRASZAMY!!!

Nigdzie nie znajdziecie tak przyjaznej atmosfery, jest rodzinnie, a także zwariowanie odjazdowo.... tak ok, że trzeba uważać by się w tym nie zatracić...
WiFi dla uzależnionych od internetu,bilard, kominek dla tęskniących za romantycznym dymkiem przy lampce różnych gatunków wina- drinków i orzeźwiającym piwie, które serwujemy od ponad 20 lat.

30/01/2019

Patryk Niekłań, który w finale "Mam Talent!" zajął trzecie miejsce, uległ poważnemu wypadkowi. Rodzina prosi o pomoc.

Kreple... Też są 😄
31/01/2017

Kreple... Też są 😄

Ostatnie pożegnanie ...
31/01/2017

Ostatnie pożegnanie ...

Dzisiaj po raz ostatni palimy w naszym kominku, po raz ostatni tańczymy, bawimy się i pijemy... To ostatni dzień Hockera...
31/01/2017

Dzisiaj po raz ostatni palimy w naszym kominku, po raz ostatni tańczymy, bawimy się i pijemy... To ostatni dzień Hockera....Zapraszamy!!!!!

ZAPRASZAMY NA WIECZÓR SYLWESTROWY NA DOBRE PIWKO W MIŁYM TOWARZYSTWIE
31/12/2016

ZAPRASZAMY NA WIECZÓR SYLWESTROWY NA DOBRE PIWKO W MIŁYM TOWARZYSTWIE

23/12/2016

Zdrowych ,wesołych świąt życzymy wszystkim klientom

Zdrowych ,wesołych świąt życzymy wszystkim klientom
23/12/2016

Zdrowych ,wesołych świąt życzymy wszystkim klientom

04/12/2016

ŻYCZENIA DLA GÓRNIKA NA BARBÓRKĘ

Dla górnika słonecznik koniecznie!
Niech pod ziemią mu będzie słoneczniej.
Kiedy w czarny węgiel się wwierca,
W bardzo czarnym, podziemnym chodniku
Niech słonecznik mu świeci od serca!

Mamy elektryczność, radia słuchać możesz.
Gna pociągów tysiąc, okręt mknie przez morze,
Przemysł się rozwija w hutach i fabrykach.
Czyjej pracy zawdzięczając? No pewnie górnika!!
Pali się pod blachą, kot na piecu mruczy,
Mama fartuch szyje, starszy brat się uczy.
Węgiel płonie jasno, ciepłem mnie przenika.
Z czyjej pracy korzystamy? No pewnie górnika!!

Tam pod ziemią, w ciemnym chodniku
Wielu pracuje dzielnych górników.
Ciężka to praca czarnego człowieka,
Dzwonią kilofy pot z czoła ścieka.
Gdy nam słoneczko zagląda do domu,
Górnik pracuje w kopalni zmęczony.
Za czarny węgiel i za sól białą
Chwała górnikom dzielnym wytrwałym.

Oby robota było lżejszo,
Oby pinydzy boło wincy,
Oby zdrowie Wom dopisało,
I oby Barbara nad Wami czuwała...
Szczynsc Boże Wszyskim górnikom i ich rodzinom

Adres

Katowice

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 00:00
Wtorek 09:00 - 00:00
Środa 09:00 - 00:00
Czwartek 09:00 - 00:00
Piątek 09:00 - 00:00
Sobota 09:00 - 00:00
Niedziela 09:00 - 00:00

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Kawiarnia "Hocker" Katowice- wspominamy umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Kawiarnia "Hocker" Katowice- wspominamy:

Udostępnij