03/06/2026
Wszyscy zwalniają na długi weekend Bożego Ciała… poza nami! 😎
My zamiast odpoczywać, planujemy intensywnie pracować, żeby nakarmić Was najlepiej, jak potrafimy — pysznym jedzeniem, świetną atmosferą i odrobiną kulinarnego szczęścia na talerzu (że tak to poetycko ujmę...)🍽️
A prognoza pogody? Cóż… wygląda na to, że w tym roku nie zamierza nas rozpieszczać. Ale jest też dobra wiadomość — przy tak zwanej „pogodzie barowej” warunki do obiadu w restauracji są wręcz idealne! 🌧️➡️🥟
Jeśli więc deszcz pokrzyżuje Wasze plany na świeżym powietrzu, wpadajcie do nas. U nas zawsze jest ciepło, smacznie i sucho. 😊
Poniżej znajdziecie godziny otwarcia na cały weekend.
Do zobaczenia!👋🏻