Czart Pub&Restaurant

Czart Pub&Restaurant 2015–2025 | Lokal zamknięty na stałe. Dziękujemy za 10 wspólnych,
przepięknych lat ❤️

14/01/2026

Kto pamięta 2016? Bo u nas działo się pod znakiem Czarta! 😈 Pierwsze urodziny świętowaliśmy z takim rozmachem, że do dziś mamy ciarki! 🎈Obowiązkowy tort, najlepsi goście i... moje pierwsze publiczne wystąpienie! 🎤 To był prawdziwy chrzest bojowy, który zapamiętam na zawsze.

Dzięki, że byliście tam ze mną!
Edyta z Czarta❤️🙌

Ostatnie godziny roku to zawsze czas podsumowań, ale ten grudzień smakuje inaczej niż wszystkie poprzednie 🥺❤️ Choć drzw...
31/12/2025

Ostatnie godziny roku to zawsze czas podsumowań, ale ten grudzień smakuje inaczej niż wszystkie poprzednie 🥺❤️ Choć drzwi Czart'a zamknęły się już jakiś czas temu, to dopiero dzisiaj, patrząc na mijające dwanaście miesięcy, czuję, że ten rozdział naprawdę dobiega końca.

Piękna to była przygoda 😈❤️

​Dziękuję, że byliście.!
Dziękuję za wszystko.!

Edyta.

Długo zbierałam się do napisania tych słów.To była najpiękniejsza dekada w moim życiu.! Ale i najintensywniejsza.To nie ...
22/07/2025

Długo zbierałam się do napisania tych słów.

To była najpiękniejsza dekada w moim życiu.!
Ale i najintensywniejsza.

To nie była tylko praca.
To było moje życie.

Przez te wszystkie lata byłam tu nie tylko właścicielką - ale też barmanką. Stałam za barem, rozlewałam koktajle, słuchałam historii.

I szkoliłam.

Pięknie było obserwować pierwsze kroki młodych barmanów, ich zaangażowanie, ciekawość, ich drżenie rąk przy pierwszym flambirowaniu.

Miałam szczęście nie tylko tworzyć to miejsce - ale i ludzi, którzy je zbudowali razem ze mną.

Decyzja o zamknięciu nie była łatwa.

Ale zdrowie i rodzina - to coś, na czym najbardziej muszę się skupić.

Brakować mi będzie Was.

I choć serce zostaje przy barze - ciało musi odpocząć. 

Zostawiacie we mnie ogrom wdzięczności i emocji, które zostaną mi na całe życie. ❤️

Dziękuję, że byliście częścią tego wszystkiego.

– z serca,
Edyta.

To była noc, która wszystko zmieniła.Zamknęliśmy lokal po pierwszym dniu.Wyszliśmy na zewnątrz… i staliśmy tam chwilę w ...
18/07/2025

To była noc, która wszystko zmieniła.

Zamknęliśmy lokal po pierwszym dniu.
Wyszliśmy na zewnątrz… i staliśmy tam chwilę w ciszy.

Zmęczeni. Podekscytowani. Trochę przestraszeni.

W głowie tylko jedno:

„Ale się DZIAŁO.!”

I tak zaczęła się nasza historia.
Od tej jednej nocy, kiedy wszystko było jeszcze przed nami.

Nikt nie wiedział, że to potrwa aż 10 lat.

Że stworzymy miejsce, w którym ludzie będą się zaprzyjaźniać, śmiać, płakać, wracać.

Że tyle osób powie kiedyś:
„to był mój ulubiony pub”.

Dziś wracamy do tamtego momentu.
Do tej pierwszej nocy. Do serca wszystkiego.

I dziękujemy, że byliście z nami od początku. 🥹❤️

Pogoda istnie barowa, prawda❓️Pamietajcie, że jesteśmy dla Was w piątki i soboty od godz. 16:00 😊I widzimy się przy barz...
11/07/2025

Pogoda istnie barowa, prawda❓️
Pamietajcie, że jesteśmy dla Was w piątki i soboty od godz. 16:00 😊

I widzimy się przy barze.! 🍸❤️

Dzień dobry.! ❤️ 📸 Tzw. Drzewko Szczęścia 🤭Jesteśmy dla Was dziś i jutro od godz. 16:00 Do zobaczenia w Czarcie 😈❤️
20/06/2025

Dzień dobry.! ❤️
📸 Tzw. Drzewko Szczęścia 🤭

Jesteśmy dla Was dziś i jutro od godz. 16:00
Do zobaczenia w Czarcie 😈❤️

Czwartek w słońcu się rozgościł,czas na "Sarti" - pełen gości!Orzeźwienie, smak i czar,niech ten dzień rozbłyśnie w bar!...
12/06/2025

Czwartek w słońcu się rozgościł,
czas na "Sarti" - pełen gości!
Orzeźwienie, smak i czar,
niech ten dzień rozbłyśnie w bar! ☀️🍸

Jesteśmy dla Was od godz. 16:00,
Piątek od 16:00 do 1:00
Sobota od 16:00 do 1:00

☎️ Rezerwacja stolika tel.504-966-675

Idzie NOWE MENU.! 😁💪 Kiedy?? Tego nie wiemy 🤣 Nie no.! W czerwcu na pewno 🙈 Co dla Was przygotowaliśmy?🍅 Taca Grecka - i...
30/05/2025

Idzie NOWE MENU.! 😁💪 Kiedy?? Tego nie wiemy 🤣 Nie no.! W czerwcu na pewno 🙈

Co dla Was przygotowaliśmy?
🍅 Taca Grecka - idealna na letnie wieczory. Dużo kolorowych warzyw, oliwek i serów różnego typu.

🍔 Burgery - polane w całości gorącym sosem serowym.

🥗 Sałatka z grillowaną cukinią - ulepszona, z dodatkiem grillowanego sera halloumi.

I wiele innych nowości, ale to zostawimy do odkrycia na później 🤫

Co do Was najbardziej przemawia?

Dzień dobry.! ❤️ Ostatnio dużo się dzieje, organizujemy dla Was Komunię. Już 3 realizacje za nami. Przed nami jeszcze ko...
15/05/2025

Dzień dobry.! ❤️

Ostatnio dużo się dzieje, organizujemy dla Was Komunię. Już 3 realizacje za nami. Przed nami jeszcze kolejne 3. Fotorelację wrzucimy niebawem 😇

Dziś jesteśmy dla Was od godz. 16:00,
Piątek i Sobota również od godz. 16:00.

☎️ Rezerwacja stolika tel. 504-966-675 lub priv.

Do zobaczenia w Czarcie.! 😈❤️

Majówka tuż, tuż.! ❤️ Zapraszamy.! 😎Jesteśmy dla Was:01.05 -> 16:00 - 23:0002.05 -> 16:00 - 01:0003.05 -> 16:00 - 01:00 ...
30/04/2025

Majówka tuż, tuż.! ❤️ Zapraszamy.! 😎

Jesteśmy dla Was:
01.05 -> 16:00 - 23:00
02.05 -> 16:00 - 01:00
03.05 -> 16:00 - 01:00

🍽 Kuchnia czynna od godz. 16:00 do 23:00

Do zobaczenia w Czarcie i życzymy pięknej Majoweczki 😊

Adres

Obrońców Pokoju 82/82A
Gorzów Wielkopolski
66-400

Godziny Otwarcia

Czwartek 16:00 - 23:00
Piątek 16:00 - 01:00
Sobota 16:00 - 01:00

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Czart Pub&Restaurant umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Czart Pub&Restaurant:

Udostępnij

Kategoria