06/04/2017
Z przykrością informujemy wszystkich o zamknięciu lokalu;(;(
Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzone chwilę i niezapomniane wspomnienia;)
Spory kawałek historii zapisaliśmy w swojej pamięci i na fb, dlatego żal nam jest usunąć profil;(
pozdrawiamy;);)