Ryby Wędzone Smażone u Vikinga

Ryby Wędzone Smażone u Vikinga Ryba? Must have nad morzem! Serwujemy ryby smażone, wędzone, nasze rodzime! Gorąco i pachnąco z

Wiecie co? Jak zwykle nas zaskakujecie i zachwycacie! 🩷Dziękujemy za dzisiaj!!! Widzimy się już jutro o 13.00! :) Zapras...
08/06/2023

Wiecie co? Jak zwykle nas zaskakujecie i zachwycacie! 🩷
Dziękujemy za dzisiaj!!!

Widzimy się już jutro o 13.00! :) Zapraszamy!
Ul. 1 Maja 20 - to nowe miejsce, w którym smaży Arek! Mniam Mniam, w miejscu gdzie był Cezar.

Czołem Rybożercy! Czy Wasze 💙 nadal złamane? Jeśli tak, to mamy dla Was newsa, w którego nawet my jeszcze nie wierzymy! ...
07/06/2023

Czołem Rybożercy!
Czy Wasze 💙 nadal złamane? Jeśli tak, to mamy dla Was newsa, w którego nawet my jeszcze nie wierzymy!
Nie, nie, nie jest tak kolorowo, że Wikingowie wracają w 100%.
Ale jest na tyle super, że wraca Arek i będzie dla Was smażył!!! 🐟🐬🐠
A gdzie? A bardzo blisko starej miejscówki! Zapraszamy na ul. 1 Maja 2️⃣0️⃣ - do starego Cezara, a obecnie nowa miejscówka:
🩷Mniam Mniam🩷
Jeśli jesteście w okolicy - zapraszamy gorąco! Będzie przeeeeeesmacznie!

Do zobaczenia!

Drodzy Rybożercy! 🐟🐠Nadszedł moment, którego się obawialiśmy. :( Z bólem 💙 dajemy Wam znać, że w tym roku - ani w majówk...
29/04/2023

Drodzy Rybożercy! 🐟🐠
Nadszedł moment, którego się obawialiśmy. :(
Z bólem 💙 dajemy Wam znać, że w tym roku - ani w majówkę, ani w sezonie - nie będziemy dla Was smażyć i wędzić.
Mamy nadzieję, że w 2024 roku wrócimy do Was - z nową energią, pomysłami, motywacją i w nowym miejscu!
Dziękujemy Wam za te 7 lat zaufania - cieszymy się, że mogliśmy Was karmić i gościć w naszych skromnych progach.
Życzymy Wam doskonałych majówek, wakacji i odpoczynku! 🥰
Myślcie o nas ciepło! Do zobaczenia za rok! 🫶

Cześć Rybożercy! Zapraszamy na ostatnie wędzenie i smażenie w tym sezonie! Wpadajcie na pożegnalną rybkę!🦈💙🌊
24/09/2022

Cześć Rybożercy!
Zapraszamy na ostatnie wędzenie i smażenie w tym sezonie! Wpadajcie na pożegnalną rybkę!🦈💙🌊

Dzień doberek Drodzy Rybożercy! 😊 Dzisiaj od 13.00 możecie wpadać na smażoną rybkę i frytasy, a od 15.00 na cieplutką wę...
10/09/2022

Dzień doberek Drodzy Rybożercy! 😊 Dzisiaj od 13.00 możecie wpadać na smażoną rybkę i frytasy, a od 15.00 na cieplutką wędzoną prosto z szafy!
Być może to już ostatnia szansa w tym sezonie, żeby spróbować naszy pyszności, więc wpadajcie! 🐋🐠🐟
Będziemy do 18.00!
Do zobaczenia!

Czołem Rybożercy! Jak Wasze urlopy i wakacje? Udane? My już powoli szykujemy się do zamknięcia sezonu! Ale, ale! To nie ...
23/08/2022

Czołem Rybożercy!
Jak Wasze urlopy i wakacje? Udane? My już powoli szykujemy się do zamknięcia sezonu! Ale, ale! To nie oznacza, że znikamy! Jutro zamknięte, wracamy w weekend! 🍟🦈
Widzimy się?

Drodzy, w środę, 27.07, ze względów rodzinnych i przykrej sytuacji pożegnania bliskiej nam osoby, wyjątkowo otwieramy o ...
26/07/2022

Drodzy,

w środę, 27.07, ze względów rodzinnych i przykrej sytuacji pożegnania bliskiej nam osoby, wyjątkowo otwieramy o 15.00.

Do zobaczenia!

Cześć, jak się macie? U nas, jak zwykle, pyszne i gorąco (przy patelni 😉). Zastanawiamy się, czy macie plany przy niedzi...
17/07/2022

Cześć, jak się macie? U nas, jak zwykle, pyszne i gorąco (przy patelni 😉).
Zastanawiamy się, czy macie plany przy niedzieli. Może obiad? U nas może być i schabowy 🐷, zgodnie z niedzielną tradycją, i rybka! 🐟 A do tego frytki 🍟lub ziemniaczki z wody. 🥔
No tylko na nią spójrzcie: aż ślinka cieknie. 🤤

Rybożercy! Jak znosicie miejskie upały? 🥵🥵U nas morska bryza, przyjemny chłodek - żyć, nie umierać! 🌊🌊Smażymy i wędzimy ...
19/06/2022

Rybożercy! Jak znosicie miejskie upały? 🥵🥵
U nas morska bryza, przyjemny chłodek - żyć, nie umierać! 🌊🌊
Smażymy i wędzimy jak zwykle do 18! Wpadajcie!

Cześć Rybożercy! Wpadajcie tłumnie na obiady! Oprócz ryby w menu zagościł GIGANTYCZNY schabowy 🐷 oraz placki po wegiersk...
18/06/2022

Cześć Rybożercy!
Wpadajcie tłumnie na obiady!
Oprócz ryby w menu zagościł GIGANTYCZNY schabowy 🐷 oraz placki po wegiersku :D Palce lizać! 👍

Cześć, jak się macie? Długi weekend już rozpoczęty? 🍾U nas dzisiaj same dobre rzeczy! Np. wędzone brzuszki z łososia. 🤤🤤...
16/06/2022

Cześć, jak się macie? Długi weekend już rozpoczęty? 🍾
U nas dzisiaj same dobre rzeczy! Np. wędzone brzuszki z łososia. 🤤🤤 Uwielbiamy to delikatne ciepłe mięsko z łososia bez żadnych dodatków, ale można równie dobrze jeść z chlebem, z frytkami czy wziąć na wynos i zastosować jako dodatek do sałatki na kolację. Pycha!

PS. Jesteśmy dla Was już codziennie!
Dziwnówek, ul. 1 Maja 17, przy zejściu na plażę 🏖

Adres

Ulica 1-go Maja 17
Dziwnówek
72-420

Godziny Otwarcia

Piątek 12:00 - 18:00
Sobota 12:00 - 18:00
Niedziela 12:00 - 18:00

Telefon

+48880158259

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Ryby Wędzone Smażone u Vikinga umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria