12/03/2026
Tym razem wylądowaliśmy kawałeczek dalej bo aż za Opolem na 40-stce Kasi ☺️🍹na specjalne zaproszenie jej męża Kamila💐🍹
Aperolki 🍹 Hugo , Pomstar Martini oraz Mohito truskawkowe🍷 to był TOP tej imprezy🔥🍸
Solenizantce składamy najserdeczniejsze życzonka🥰
Pozdrawiamy i do zobaczenia 🍹🔥💪☺️