15/09/2025
Kochani! 💚
Sezon w naszym Leśnym Barze dobiegł końca… i chcemy Wam ogromnie podziękować za ten czas! Za każde spotkanie, rozmowę, śmiech, a nawet za to, że wracaliście do nas z rodziną i przyjaciółmi. 🌲✨
Dzięki Wam to miejsce miało swój wyjątkowy klimat.🫶🏻
Do zobaczenia w kolejnym sezonie – już nie możemy się doczekać!😍