Miałem już nie pić, a tu. Retro :

Miałem już nie pić, a tu. Retro : Bar Retro jest znany od wielu lat z okolicznych imprez typu festyn. Przyjęcia są umilane zazwyczaj latającymi stolikami lub krzesłami, ot co... poprostu RETRO

04/04/2015

Niestety BAR RETRO już nie funkcjonuję, ale życzenia Wesołych Świąt można złożyć... Jedyne czego można życzyć to zdrowej wątroby, !

Co to za twarze? Czy ja ich czasem nie kojarze ?
14/04/2013

Co to za twarze? Czy ja ich czasem nie kojarze ?

Adres

Kościuszki 2
Brzozów
36-200

Telefon

+48728848437

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Miałem już nie pić, a tu. Retro : umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij