09/06/2021
Kochani, dzisiaj oficjalnie przekazuję Przystań Warmińską w DOBRE RĘCE. Z pewnością będzie pysznie i w dobrym klimacie. Dziękuję wszystkim za wsparcie, szczególnie przez ostatnie kilka miesięcy, a Nowym właścicielom życzę mnóstwo pracy 😉 wypełnionej miłością i pasją 👍do PICCOLA BARI 2. 🥰POZDRAWIAM BARBARA MILCZ 😘