06/03/2016
BAR ZAMKNIĘTY.
Przy okazji chciałbym podziękować wszystkim moim klientom,miło było Was gościć. Szczególne podziękowania dla stałych klientów, nie będę wymieniał żeby nikogo nie pominąć :-D. WY DOBRZE WIECIE O KOGO MI CHODZI :-D
Żegnajcie Żarki Letnisko, to były fajne dwa lata... :'(
Dla zainteresowanych, teraz działam w Myszkowie w budynku Dworca PKP pod nazwą
Bistro Stacja.
Zapraszam :-D