10/05/2026
Dziś mieliśmy wyjątkową przyjemność organizować przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej w progach Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej. ✨
To była wyjątkowo piękna realizacja – pełna bieli, świeżych kwiatów i radosnej atmosfery. Z całego serca dziękujemy rodzicom za zaufanie i możliwość bycia częścią tego ważnego dnia 🥹
Małemu bohaterowi dzisiejszego święta życzymy, aby czystość serca, którą dziś otrzymał, towarzyszyła mu przez całe życie, a każdy dzień był pełen Bożego światła i uśmiechu! 🕊️🤍