29/01/2026
No i cyk 💥
Wtorek, środa, czwartek — trzy dni minęły jak jedna tura.
A przez te trzy dni rozegraliśmy łącznie 8 kampanii RPG 🎲🔥 w tym z ekipą Podcastuję RPG
Tak po prostu. Normalka w Goblinie 😎
🔥 Wtorek to w ogóle był mega sztos, bo rozgrywany 2 kolejka WLC Carcassone 🏰
A to jeszcze nie koniec, bo:
📌 W czwartek mamy JEDEN wolny pokój — może ktoś coś? 😉
Jeśli ktoś chce wskoczyć na RPG-szkę, to serdecznie zapraszamy — ostatnia szansa!
No i oczywiście poza RPG:
🍻 mnóstwo ludzików
🎲 gierki planszowe
💚 Prototypy
🍺 piwko
🍹 drineczki
🗣️ ploteczki przy stole
A jutro?
👉 Jeszcze wyższe obroty, bo PIĄTECZEK
👉 Ostatnie wolne stoliki na weekend — łapcie je, póki są.
Wpadajcie do Goblina —
bo widać, że się gra 💚🎲